Dzień taty od Tania Książka to wyjątkowa okazja do tego, aby pokazać jednej z najważniejszych osób, ile dla nas znaczy. Nie zapominajmy o swoich ojcach, bo to dzięki nim m.in. możemy chodzić po tym świecie z podniesioną głową. Starsze osoby kochają czytać książki. Sprawmy więc im radość, oferując im dobrą książkę do przeczytania. Panowie lubią bazować na sensacyjnych opowieściach, a takich książek nie brakuje na rynku.

“Seria z komisarzem Forstem, tom 1. Ekspozycja”

Książka już od dobrych kilku lat znajduje się na rynku, ale nadal cieszy, przynosząc wszystkim czytelnikom ogromne emocje. Remigiusz Mróz należy nie tylko do jednych z najlepszych autorów. Wiele osób wskazuje, że to właśnie on jest numerem jeden – nie tylko, jeżeli chodzi o mężczyzn, ale również o kobiety. Trzeba przyznać, że jest to prawdziwy mistrz powieści kryminalnych. Seria z komisarzem Frostem ma wielu swoich zwolenników. Na rynku dostępnych jest już sześć części. Warto przypomnieć sobie od czego się to wszystko zaczęło. Oto Wiktor Forst, który zostaje wezwany na szczyt góry. To tam właśnie zostają odnalezione zwłoki mężczyzny, które zostały przybite do krzyża. Widać, że morderca nie miał dla swojej ofiary litości. Tylko Wiktor dostrzega, że morderca pozostawił dla nich ukrytą wiadomość. Od tej pory rozpocznie się pościć za bezwzględnym mordercą, który zostawia po sobie kolejne ciała w górach. Nagle Wiktor – bez żadnego wytłumaczenia – zostaje odsunięty od śledztwa. Komisarz nie przerywa śledztwa i zaczyna poszukiwania na własną rękę przy pomocy pewnej dziennikarki.

“Halny”


Ostatni tom jak do tej pory, który doczekał się wielkiej popularności wśród czytelników. Góry od trzech lat zaznały spokój. Komisarz Forst złapał Bestię z Giewontu, która do tej pory odsiaduje wyrok za popełnione morderstwa. Tylko, że znowu doszło do morderstwa. Do kaplicy na Wiktorówkach zostaje wezwana prokurator, Dominika Wadryś-Hansen. To ona ma poprowadzić sprawę. Kobieta od razu orientuje się, że ma do czynienia z ofiarą Bestii z Giewontu. Tylko jak to możliwe, skoro Iwo Eliasz znajduje się w więzieniu? Pani prokurator udaje się w tym celu do mordercy, aby ten złożył jej wyjaśnienia. Iwo nie ma zamiaru z nią współpracować. Chyba, że przyprowadzi mu ona komisarza Forsta, to będzie skłonny podzielić się z nią informacjami. Tylko, że nikt nie wie, gdzie podziewa się Wiktor. Po zakończeniu ostatniego śledztwa postanowił on usunąć się w cień. Czy teraz uda się go odnaleźć na czas, zanim morderca znowu zaatakuje?